Kojící korále - 10 důvodů, proč si je obstarat

Silikonové kojící korále? Děkuji, nechci. Vážně? Známe minimálně 10 důvodů, proč si je obstarat. 

Screen Shot 2021-02-20 at 11.17.34

 

Po pravdě řečeno jsem o existenci kojících korálů ještě před pár měsíci neměla ani tušení! Jaká škoda a kolik situací by mi to usnadnilo… Shrnu jen několik nesporných benefitů těchto praktických a krásných kousků:

  1. Volné ruce: jejich podstata spočívá hlavně v tom, že je máte na krku (aspoň většinu času), takže máte volné ruce, a navíc je vaše děťátko nemůže odhodit, čímž si ušetříte kopec času spojeného s umýváním nebo jinou expresní dezinfekcí.

  2. Dlouhá zábavička pro zoubky a ručičky: je to šňůra korálů, a tak dokáže zabavit všechny prstíčky, které si najdou různé tvary a velikosti korálků… zkrátka zábava na dlouhou dobu, dokonce si při tom možná i vypijete kávu! Hurá, takový nečekaný luxus.

  3. Motorika: příjemný materiál a barevné kreace náhrdelníku podporují také motorickou zručnost.

  4. Vztahová vazba: korále, původně jako poutač pozornosti, se stávají „poutačem“ a upevňují pouto matka–dítě, když si vás vaše děťátko může prohlížet pěkně zblízka, cítit vás, slyšet tlukot srdce a vy se zas můžete nabažit jeho krásné vůně a heboučké pokožky.

  5. Nenahraditelný pomocník: když si z vás děťátko dělá dudlík, například při uspávaní, zneužijte pro tento účel právě korále! Budou vaším velkým pomocníkem také při kojení nebo při nošení.

  6. Druhá kůže: silikon je bezpečný a žádaný, proto se využívá na výrobu nespočetného množství dětských produktů, jako jsou hračky, lahvičky, dudlíky a tak dále. Příjemný hladký povrch podobný pokožce mají děti rády. Náhrdelníky jsou navíc zajištěné krytkou, která sama povolí při silnějším zatáhnutí.

  7. Jsou estetické:* je to vlastně 2v1: vy máte krásný a vkusný náhrdelník, který navíc zužitkuje i vaše malá ratolest. S tím souvisí úspora místa v kabelce, času na umývání jiných kousátek… Navíc ho tak budete mít vždy u sebe a na očích – okolí může obdivovat vkusný kousek na vašem krku, děťátko ho zas vždy uvidí. Jednoduše win-win!!! :)

  8. Vždy po ruce: když si potřebujete do něčeho zakousnout, upřednostníte korále před svými nehtíky. V případě, že se ale potřebuje zakousnout do koláčku, vám moc nepomůžeme. Tuto krizi bohužel důvěrně známe, ach jo...

  9. Upozornění: může se stát, že se vám tak zalíbí a padnou k outfitu, že se jich nebudete chtít vzdát. V takovém případě doporučujeme zařídit se podle toho. Další náhrdelník? Tip od nás: možná by pomohlo kousátko laděné do tohoto setu, hmmm...

  10. Kamkoli s sebou: přestože jsou estetickým prvkem, materiál a jednoduchá péče (stačí pouze umýt vlažnou vodou) je dovoluje využívat kdekoli, a to ať ve vodě nebo na suchu, a zpříjemňovat čas doma či na cestách. :)

 

Na závěr jen připomínám, že dostanou-li se korále do malých ručiček – aniž by zdobily vaši hebkou šíji – mějte děťátko na očích.  

Inspirujte sa naší nabídkou kojících korálů.*k tomuto důvodu se sice dostáváme až v bodě 7, ale dovolím si říct, že naše kolekce jsou tak vkusné, že bych ho klidně dala i jako bod 1!