Kojící korále - 10 důvodů, proč si je obstarat

Silikonové kojící korále? Děkuji, nechci. Vážně? Známe minimálně 10 důvodů, proč si je obstarat. 

Screen Shot 2021-02-20 at 11.17.34

 

Po pravdě řečeno jsem o existenci kojících korálů ještě před pár měsíci neměla ani tušení! Jaká škoda a kolik situací by mi to usnadnilo… Shrnu jen několik nesporných benefitů těchto praktických a krásných kousků:

  1. Volné ruce: jejich podstata spočívá hlavně v tom, že je máte na krku (aspoň většinu času), takže máte volné ruce, a navíc je vaše děťátko nemůže odhodit, čímž si ušetříte kopec času spojeného s umýváním nebo jinou expresní dezinfekcí.

  2. Dlouhá zábavička pro zoubky a ručičky: je to šňůra korálů, a tak dokáže zabavit všechny prstíčky, které si najdou různé tvary a velikosti korálků… zkrátka zábava na dlouhou dobu, dokonce si při tom možná i vypijete kávu! Hurá, takový nečekaný luxus.

  3. Motorika: příjemný materiál a barevné kreace náhrdelníku podporují také motorickou zručnost.

  4. Vztahová vazba: korále, původně jako poutač pozornosti, se stávají „poutačem“ a upevňují pouto matka–dítě, když si vás vaše děťátko může prohlížet pěkně zblízka, cítit vás, slyšet tlukot srdce a vy se zas můžete nabažit jeho krásné vůně a heboučké pokožky.

  5. Nenahraditelný pomocník: když si z vás děťátko dělá dudlík, například při uspávaní, zneužijte pro tento účel právě korále! Budou vaším velkým pomocníkem také při kojení nebo při nošení.

  6. Druhá kůže: silikon je bezpečný a žádaný, proto se využívá na výrobu nespočetného množství dětských produktů, jako jsou hračky, lahvičky, dudlíky a tak dále. Příjemný hladký povrch podobný pokožce mají děti rády. Náhrdelníky jsou navíc zajištěné krytkou, která sama povolí při silnějším zatáhnutí.

  7. Jsou estetické:* je to vlastně 2v1: vy máte krásný a vkusný náhrdelník, který navíc zužitkuje i vaše malá ratolest. S tím souvisí úspora místa v kabelce, času na umývání jiných kousátek… Navíc ho tak budete mít vždy u sebe a na očích – okolí může obdivovat vkusný kousek na vašem krku, děťátko ho zas vždy uvidí. Jednoduše win-win!!! :)

  8. Vždy po ruce: když si potřebujete do něčeho zakousnout, upřednostníte korále před svými nehtíky. V případě, že se ale potřebuje zakousnout do koláčku, vám moc nepomůžeme. Tuto krizi bohužel důvěrně známe, ach jo...

  9. Upozornění: může se stát, že se vám tak zalíbí a padnou k outfitu, že se jich nebudete chtít vzdát. V takovém případě doporučujeme zařídit se podle toho. Další náhrdelník? Tip od nás: možná by pomohlo kousátko laděné do tohoto setu, hmmm...

  10. Kamkoli s sebou: přestože jsou estetickým prvkem, materiál a jednoduchá péče (stačí pouze umýt vlažnou vodou) je dovoluje využívat kdekoli, a to ať ve vodě nebo na suchu, a zpříjemňovat čas doma či na cestách. :)

 

Na závěr jen připomínám, že dostanou-li se korále do malých ručiček – aniž by zdobily vaši hebkou šíji – mějte děťátko na očích.  

Inspirujte sa naší nabídkou kojících korálů.*k tomuto důvodu se sice dostáváme až v bodě 7, ale dovolím si říct, že naše kolekce jsou tak vkusné, že bych ho klidně dala i jako bod 1!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení