5 tipů na dárek pro miminko do 500 Kč

Sháníte dárek pro miminko? Abychom vám usnadnili výběr, připravili jsme pro vás v Pixypie pět tipů na dárek, který pořídíte do 500 korun a k vám domů může dorazit už do 48 hodin. A protože jsme také rodiče (Lilly jsou 4 a Filipovi 2 roky), v článku najdete jen ověřené tipy, které naši šikulkové důkladně otestovali. 

Když vybíráte dárek pro miminko, měli byste vědět, kolik měsíců či let tomu drobečkovi je. Velikost oblečení v našem rodinném království „naštěstí“ neřešíme, ale jestli už má dítě všechny zoubky, nebo mu teprve rostou, to už při výběru dárku na Pixypie roli hraje. Nejste si zoubky jistí? Mohli byste vědět alespoň pohlaví dítěte, i když uznáváme, že na to už se také moc nehraje. 

Určitě ale záleží na kvalitním materiálu a certifikátech, které vám zaručí nezávadnost hračky. Takové batole strká bez rozmyslu všechno do pusy, takže je důležité mít na mysli i na jeho zdraví a bezpečí. My na to všechno samozřejmě myslíme za vás, a tak certifikát nezávadnosti najdete u každé položky, kterou máme v Pixypie v nabídce. 

No a posledním kritériem při výběru dárku je cena. Co říkáte na dárky do pětistovky? Podle nás to je dárek tak akorát – žádného rodiče neurazí a ani nepřivede do rozpaků. Jestli s námi souhlasíte, mrkněte, jaké dárky jsme pro vás vybrali.

1. Do maminky se nekouše a dudlík se po zemi nehází!

Kojicí korále, kousátko a klip na dudlík jsou užiteční pomocníci pro rodiče těch nejmenších dětí. Korále budou mamce slušet a zabaví nezbedné dětské ručičky, Kousátko pomůže při prořezávání zoubků a díky klipu na dudlík nebude už maminka muset hledat zahozené „dudu“. A zrovna u setu s názvem Duha nemusíte (kdybyste náhodou chtěli..) řešit pohlaví miminka, protože obsahuje růžové i modré korálky. Jestli ale nechcete chlapečkům dávat vůbec nic růžového, žádný problém, vyberte si u nás set v jiných barvách.

IMG_2514


2. Upoutejte pozornost a procvičte očka

Věděli jste, že zrak je těsně po narození nejméně vyvinutým smyslem? První týdny vidí novorozenec jen obrysy, které kontrastují s pozadím, a v půl roce dosahuje zraková ostrost jen asi pěti procentům ostrosti dospělého člověka. Kontrastní karty pomáhají rozvíjet zrak dítěte, a proto jsou vhodné pro ty úplně nejmenší. Pohrají si s nimi ale i ty starší, které se díky nim mohou učit pojmenovávat například zvířátka.

1033-1

3. Šustění je fajn zvuk

Jasně že by hračky měly dělat i zvuky, ale podle nás to tedy nemusí být zrovna uši rvoucí pípání a bouchání v rytmu diskotékových hitů minulého století. Naše sova jen tak nenápadně a příjemně šustí díky šustivému papíru, kterým je vyplněná. No a i na omak je moc příjemná, protože je vyrobená z organické bavlny. Navíc se dá díky ouškům zavěsit na kočárek nebo na hrazdičku.


728_2

4. Ukaž mi, co čteš...

Kniha je prima dárek! Vzpomínáte si na svoji první knížku? Asi jste ji pořádně potrhali a počmárali. To by se vám s látkovou knihou nemohlo stát, ta vydrží mnohem déle než papírová. Zvířátka z knížky mohou miminku dělat společnost do aleluja!

 

baby-soft-book-pitter-patter-penguin-wee-gallery-4_1512x

 

5. … a číst se dá i ve vaně!

Když tuto knihu ponoříte do vody, ožije všemi barvami. Pro miminko i pro dospělého, který ho koupe, to bude pořádné překvapení. Větší děti mohou obrázky v knížce vymalovat jen za pomocí štětce a obyčejné vody. To je zábava! U takového malování se nikdo ani trochu nezamaže, takže ideální dárek, který rodiče malých kreativců určitě ocení. Prohlédněte si i další knihy do vody z naší nabídky.

 

693-1

 Další tipy na dárky najdete i na našem Facebooku a Instagramu.